GOTOVO: Kolašinac i Mesi obezbedili pobedu Argentini!

Bosna i Hercegovina je izgubila od Argentine rezultatom 2:1. Na samom početku utakmice Sead Kolšinac dao je autogol za Bosnu i Hercegovinu i tako doveo Argentinu u vođstvo 1:0.

Nije moglo gore da počne po Bosnu i Hercegovinu. Argentina je kontrolisala loptu, izborila se za prekid, Mesi je poslao loptu na drugu stativu, a Kolašinac je nespretnom reakcijom smestio u svoj gol. Taj rezultat je ostao i na poluvremenu. U 65. minutu Mesi je povećao vođstvo Argentine na 2:0. U 84. minutu Ibišević je smanjio na 2:1. Sastavi: Argentina: Romero, Kampanjaro, Fernandez, Garaj, Zabaleta, Maksi Rodrigez, Maskerano, Roho, Di Marija, Mesi, Aguero. Bosna i Hercegovina: Begović, Mujdža, Bičakčić, Spahić, Kolašinac, Besić, Hajrović, Pjanić, Misimović, Lulić, DŽeko. Izvor: FIFA