Malaga popustila pred Hetafeom (1:0)

Fudbaleri Malage u prethodnom kolu špansko nacionalnog šampionata pružili su sjajan otpor Barseloni, ne dozvolivši joj pritom da šutne u okvir gola! Verovatnoća da će položiti koplja pred Hetafeom bila je mala, ali moguća. I dogodila se...
Trenutak kada Erero postiže pogodak, skrinšot

Jedini igrač koji je uspeo da zatrese mrežu protivnika bio je Mičel Erero u 25. minutu. Sarabija je sjajno poslao pas u prostor Jodi koji je zatim proigrao Mičela za, ispostavilo se, konačnih - 1:0. Tim iz Andaluzije očajnički je pokušavao da se vrati u igru, a defanzivac Velington izgoreo je u tolikoj želji u drugom minutu nadoknade. Svakako da taj potez nije uticao na krajnji ishod meča, pošto je nekoliko trenutaka kasnije usledio kraj meča. Fudbaleri Almerije pobedili su u gostima ekipu Deportivo La Korunje sa 1:0, u utakmici šestog kola španske Primere. Jedini gol na susretu postigao je Edgar Mendes u drugom minutu sudijske nadoknade vremena. <object width="640" height="360"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/VM8CDK-2AGk?hl=en_US&amp;version=3" /><param name="allowFullScreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><embed src="//www.youtube.com/v/VM8CDK-2AGk?hl=en_US&amp;version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="640" height="360" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="allowfullscreen" /></object>
Ne propustite:Vidić baš nema srećeNadal: Đoković jedan od najboljih tenisera koje sam gledao
Izvor: Vestionline