Zvezda u uzbudljivom meču do pobede nad Jagodinom u gostima (VIDEO)

JAGODINA - Remont za prolećni prvenac! Crvena zvezda je u drastično izmenjenom sastavu u odnosu na premijeru u Nišu jurišala na pobedu u Jagodini.
Lazović za 0:1 (Foto: JuTjub printskrin)

• Strelci: 0:1 – Lazović u 15, 0:2 – Katai u 26, 1:2 – Šušnjar u 61, 2:2 – Jovančić u 65, 2:3 – Lazović u 79. minutu
  • Gradski stadion u Jagodini. Gledalaca: 7.000. Sudije: Aleksandar Vasić, Vladimir Jovanović, Matija Olajoš Nađ
  • Jagodina: Perić, Filipović, Gašić, Mihajlović, Đurić, Martinović, Savković, Mitošević, Lepović, Šušnjar, Jovančić
  • Crvena zvezda: Rajković, Cvetković, Jovanović, Lazić, Anđelković, Ristić, Lazović, Stojanović, Katai, Orlandić, Parker.
Zvezda je preživela Jagodinu, ali koliko su samo sreće imali crveno-beli u Pomoravlju. Daleko od toga da pobeda izabranika Nenada Lalatovića nije zaslužena, ali mogao je aktuelni šampion i bez drame do bodova. Odigrali su crveno-beli sjajno prvo poluvreme, imali ogromnu prednost posle evrogolova Lazovića i Kataija. U smiraj prvog poluvremena zicer je promašio Orlandić, u 47. minutu jedanaesterac nije iskoristio Parker. I tada su kola krenula nizbrdo po Zvezdu. Jagodina je igrala svoju igru, a do gola je došla kad se to najmanje očekivalo, u 61. minutu nadu je vratio Šušnjar. Samo četiri minuta kasnije izjednačio je Jovančić. Ipak, uz dosta sreće, Zvezda je došla do trećeg gola, Lazović je centrirao, Jović nije zahvatio loptu, ali je zasmetao Periću, dovoljno da ona odsedne u njegovoj mreži.