ŠTA LI ČEKA SRBIJU: Albanski navijači kamenovali poljske fudbalere, jedan igrač teže povređen (VIDEO)

TIRANA - Utakmica kvalifikacija za Ligu Evrope između albanske ekipe Kukeši i Legije iz Varšave prekinuta je u 61. minutu, pošto je fudbaler gostiju Duda pogođen kamenom u glavu od strane albanskih navijača.
Fudbaler Legije leži na travi nakon što je pogođen kamenom (Foto: Jutjub)

Pri rezultatu 2:1 za gostujući tim, domaći navijači su počeli da bacaju kamenice na fudbalere Legije, a nesrećni Duda pogođen je u glavu. Sudija je bio prinuđen da istog momenta prekine meč.Veliki broj incidenata prethodio je ovoj utakmici. Navijači su se sukobili u gradu, a napetost je rasla iz minuta u minut i na tribinama stadiona u Tirani. Albanci su za vreme meča istakli transparent na kome je pisalo: "Kraj utakmice značiće i kraj tvog života, ja nisam Sloven, ja sam Albanac!"
Pročitajte još:GROBARI U ZAGREBU: Zajedno sa pristalicama PAOK-a pevaju u prestonici Hrvatske! (VIDEO)CELONOĆNI SUKOBI NAVIJAČA U SARAJEVU: Poljake prozvali „četnicima“!? (VIDEO)
Izvor: Kurir