Senegal se poigrao sa tzv. Kosovom

ŽENEVA - Selekcija tzv. Fudbalskog saveza Kosova doživjela je novi poraz u prijateljskim mečevima, ovaj put od Senegala u Ženevi sa 3:1.

Tzv. Kosovo je odigralo znatno bolje nego pre četiri dana protiv Turske (6:1), jer je vodilo golom Bunjakua do finiša poluvremena. Tada Naise donosi izjednačenje, a onda početkom drugog poluvremena u roku od 60 sekundi Senegal stiže do preokreta i sigurne pobede. Prvo u 49. minutu Nise drugim golom donosi 2:1, a potom minut kasnije Sako pogađa za 3:1. Tzv. Kosovo je pre četiri dana doživelo debakl od Turske, a prvi zvanični prijateljski meč odigralo u martu protiv Haitija sa kojim su remizirali bez golova u Mitrovici. Izvor: BKS