(VIDEO) JSL: Partizan stigao Zvezdu

Fudbaleri Partizana savladali su Javor u Ivanjici 1:0, pogotkom Danka Lazovića u završnici prvog poluvremena i tako se bodovno izjednačili sa Crvenom zvezdom na vrhu tabele Jelen Super lige, s tim što crveno-beli svoj meč 23. kola igraju večeras.
Danko Lazović (FOTO: partizan.rs)

Lazović je nešto ranije postigao još jedan gol koji je poništen zbog ofsajda, mada ostaje nejasno zašto je iskusni napadač dodirnuo loptu koja je ionako bila na putu ka mreži posle udarca Škuletića. Bivši reprezentativac je igru napustio u 55. minutu zbog povrede, koja nije ozbiljnije prirode. Pred kraj utakmice povredio se i golman crno-belih Lukač posle jedne intervencije. Zamenio ga je Živko Živković. U drugom meču dana Voždovac je ubedljivo savladao Radnički iz Kragujevca 5:0.