FRANCUSKA JE PRVAK SVETA! Fantastični Trikolori pregazili Hrvate kao buldožer sa 4:2! (VIDEO)

Reprezentacije Francuske i Hrvatske igraju na stadionu “Lužnjiki” u Moskvi finale Svetskog prvenstva.

Radost Francuza (Foto: Jutjub)

Grizman je izveo prekid u 18. minutu, poslao je loptu pred gol Hrvata, a Mandžukić nepsretno reagovao i glavom savladao Subašića.

28. minut - Izjednačio je Perišić! Modrić je izveo prekid, lopta se "šetala" od glave do glave po kaznenom prostoru, na kraju ju je Vida spustio Perišiću, on je namestio na "levicu" i sa 15-ak metara poslao u mrežu.

34. minut - Francuzi traže penal! Tvrde da je Perišić igrao rukom u kaznenom prostoru posle kornera. Grizman dovodi Francuze u vođstvo - 2:1! Četvrti gol napadača Atletika u Rusiji.

Maskirane ustaše uletele na teren! Prekinuto finale! Užas na glavama, crne kape sa slovom U, više OVDE.

59. minut - Gol Pogbe, 3:1! Šutirao je sa 18 metara, izblokiran je, lopta se ponovo odbila do Pogbe, koji je sada sa ivice šesnaesterca bio precizniji.

65. minut - Gol - 4:1 Za Francusku! Mbape pogađa sa 20 metara!

69. minut - Gol - 4:2! Kardinalna greška Lorisa! Strelac Mandžukić! Francuski golman je hteo da dribla Mandžukića, koji je zakačio loptu i poslao je u mrežu.

SASTAVI:

FRANCUSKA: Loris - Pavar, Varan, Umtiti, Ernandez - Kante, Pogba - Mbape, Grizman, Matuidi - Žiru.

HRVATSKA: Subašić - Vrsaljko, Lovren, Vida, Strinić - Brozović, Modrić, Rakitić - Rebić, Mandžukić, Perišić.

Sudija: Nestor Pitana (Argentina)

Vikao "Gori Beograd" i pevao ustaške pesme, a onda je na dan finala stigla sramna odluka, više OVDE.

Izvor: Kurir sport