(VIDEO) Fantastična atmosfera na Kalderonu i Alijanc areni: Atletiko vodi, nula u Minhenu

Posle prvih poluvremena druge dve utakmice četvrtfinala Lige šampiona, više razloga za zadovoljstvo imaju domaće ekipe, Bajern odnosno Atletiko, jer ih trenutni rezultati vode u polufinale.
Ganar (pobedi na španskom) - Foto: 101greatgoals.com

Da jorgandžije nisu slučajno lideri Primere sa dva boda prednosti nad Barselonom, pokazali su i u direktnom okršaju s katalonskom ekipom. Posle prvih 45 minuta na Kalderonu Atletiko Madrid - Barselona 1:0. Strelac Koke u petom minutu. Prvo poluvreme u Minhenu završeno je početnim rezultatom 0:0. Iako golova nema, gledamo dobru utakmicu. Bajern dominira, ali i Mančeser povremeno pripreti. postigli su crveni đavoli i jedan gol, ali je on opravdano poništen bog ofsajda u kome se našao Valensija. Junajted treba gol za prolaz, a Barseloni bar jedan za produžetke ili dva za polufinale.